Psiholoģijas dienas 2016
15.10.2016


Latvijas Psiholoģijas nedēļas ietvaros aicinām apmeklēt bezmaksas pasākumus 2016. gada 15.oktobrī Ogres Psihologu praksē!

Dalībnieku skaits katrā grupā ierobežots. Pieteikties zvanot pa tālruni nodarbības vadītājam.

Pasākuma programma.

10.00 "Bērnu audzināšanas izaicinājumi" - diskusijas nodarbība ir paredzēta dažādu vecumu bērnu vecākiem, lai pārrunātu svarīgākos aspektus bērnu audzināšanā. Lai ļautu vecākiem analizēt savu pieredzi un pieņemt jaunus pārmaiņu izaicinājumus bērnu audzināšanā.

Nodarbību vadīs psiholoģe Lilita Briška, iepriekš pieteikšanās pa tālruni 26496943

12.00 „Bērnu emocionālā audzināšana, tās nozīme personības veidošanā” – diskusija paredzēta vecākiem, kuri ir ieinteresēti savas vecāka lomas izprašanā un bērnu mērķtiecīgā audzināšanā, bērnu spēju attīstības veicināšanā.

Nodarbību vadīs psiholoģe Jolanta Lamstere, iepriekš pieteikšanās pa tālruni 29445797

14.00 „Neiropsiholoģiskā sensomotorā korekcijas iespējas bērnu aizkavētas vai nevienmērīgas attīstības gadījumos.” Informatīva lekcija par neiropsiholoģiskās sensomotorās korekcijas iespējām bērnu attīstības veicināšanas procesā bērniem ar mācīšanās grūtībām pirmsskolas vecumā, bērniem, kas pārcietuši dažādas saslimšanas, kā rezultātā kavējas izziņas interese un spēja mācīties, bērniem ar aizkavētu motoro attīstību, valodas un komunikācijas attīstības grūtībām. 

Nodarbību vadīs psiholoģe Ieva Liepaskalna, iepriekš pieteikšanās pa tālruni 26456465

16.00 Radošā nodarbība sievietēm. „Satikšanās ar mākslu – tas ir piedzīvojums!”

Māksla un radošais process iedvesmo, atbrīvo, kā arī ļauj atklāt ko jaunu par mums pašiem un paskatīties uz ikdienišķām lietām citādāk. Interesenti tiek aicināti piedalīties grupas nodarbībā, kur, izmantojot mākslas materiālus, tiks piedāvāta iespēja radošā procesā izzināt sevi un atklāt savus personīgos resursus.

      Atpakaļ